Připravili jsme pro Vás nové webové stránky artabandomu.cz, pro snadné objednávání jídla s možností osobního vyzvednutí nebo rozvozu po Žirovnici a okolí. Využijte této možnosti a vytvořte si objednávku během pár vteřin, kterou můžete rovnou zaplatit a o zbytek se postaráme my!
Podmínky rozvozu a jednotlivé zóny naleznete zde.

Objednávku můžete jednoduše vytvořit zde:

www.artabandomu.cz

Ubytování

Ubytování

Chcete okusit komfort za přijatelnou cenu?

Hotel Artaban**** je určen právě pro ty z Vás, kteří ocení vysokou profesionalitu poskytovaných služeb v kombinaci s krásnou krajinou Českomoravské Vysočiny. Hotel disponuje 30 moderně vybavenými pokoji o celkové kapacitě 76 lůžek.

Pokoje se sprchou či vanou splňují veškeré požadavky na nejvyšší komfort. Každý z pokojů je vybaven LCD televizorem se satelitním přijímačem, DVD, trezorem, nábytkem vybaveným na míru a připojením k internetu. Komfort pokojů podtrhují speciální zdravotní matrace, které jsou současné každého pokoje Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí hotelového objektu.

V našem hotelu Vám nabídneme nejen komfortní ubytovaní, ale i širokou nabídku volnočasových aktivit, vhodných například pro vaše firemní akce!

Jsme certifikovaným a oceněným hotelem

Zařízení pokojů

  • SAT/LCD televize
  • Minibar (není součástí ceny za ubytování)
  • Trezor
  • Wi-Fi

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a jedinečným výhledem na okolní krajinu. Pokoj je vybaven prostornou sprchou nebo vanou.

Kontakt

Novomanželský pokoj

Nejkomfortnější a největší z našich pokojů vybavený vlastní vířivkou. Příjemné ticho pokoje poskytuje jeho umístění v nejklidnější části hotelu s výhledem na přilehlý zámek. Příjemnou atmosféru doplňuje velká manželská postel a vlastní vířivka.

Kontakt

Bezbariérový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s krásným výhledem do okolí a možností přistýlky. Pokoj je speciálně upravený pro potřeby vozíčkářů a zdravotně handicapovaných. Nabízí speciálně upravenou sprchu a postel se zdravotní matrací.

Kontakt

Rodinný pokoj

Pokoj nabízející jedinečné propojení 2 dvoulůžkových pokojů. Tento typ ubytování je určen například rodinám s dospívajícími dětmi. Oba propojené pokoje disponují možností přistýlky a krásným výhledem do okolí hotelu.

Kontakt

Jednolůžkový pokoj

Jedete na pracovní cestu a chcete mít pokoj sami pro sebe? I na Vás myslíme. Vybavení pokoje je obdobné jako u dvoulůžkového pokoje. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. 

Kontakt

Hotel Artaban
9.4/10