O hotelu

O hotelu

Hotel Artaban je hotel rodinného typu, nacházející se v čisté přírodě Českomoravské vrchoviny.

Jsme ubytovací a stravovací zařízení poskytující celou škálu služeb ve vysokém standardu. Zakládáme si na kvalitě nabízených služeb a na osobitém přístupu k našim hostům. Kromě ubytování v komfortně zařízených pokojích nabízíme také relaxační služby v podobě masáží a zábalů nebo odpočinku ve whirlpoolu, sauně nebo infrasauně.

Součástí nabídky je i možnost sportovního vyžití v prostorách hotelového bowlingu či tělocvičně a hosté si tak mohou během pobytu v hotelu nejen zacvičit, ale i zahrát bowling nebo šipky.

K příjemně stráveným chvilkám lze připojit i posezení ve vinném sklípku s možností řízené degustaci vín.

Velmi důležitou a nedílnou součástí hotelové nabídky je samozřejmě restaurace, zaměřená zejména na českou kuchyni. Při přípravě jídel využíváme převážně regionální suroviny a bylinky z vlastní zahrádky.

Prioritou našeho zařízení je kvalita, čistota a profesionální a osobitý přístup zkušeného a příjemného personálu k našim hostům.

Legenda o Artabanovi

 

Napsali o nás

Gastro magazín - o našem Artabanu

Postavit v měnším městě nový hotel je z pohledu starousedlíka jistě předmět k hospodským diskusím. Z pohledu návštěvníka však Žirovnice dostává do vínku zcela nový pohled na kulturu V gast- ronomii - krásnou restauraci a kavárnu, vyhlídkovou terasu, wellness, masáže, tělocvičnu, bowling a další.

Oč více září na rohu náměstí nová stavba, o to náročnější a především zodpovědnější je práce mladého provozního týmu, od kuchaře až po posledního člena personálu.
(číst dále)

Gastro Report

Artaban v ráji běžkařů a cyklistů

Vysočina je pro milovníky turistiky srdeční záležitost. Kopce tak akorát pro jízdu na kole, lesy plné hub, rybníček k osvěžení za každým ,rohem‘, v zimě láká bílá stopa. Městečko Žirovnice leží asi tak uprostřed a je známo především díky historii výroby knoflíků. Do letošní turistické sezony vstoupila Žirovnice velkým krokem a získala tak novou dominantu náměstí - hotel Artaban.

Kdo si láme hlavu nad jeho názvem tak jako já, budiž poučen, že Artaban je buď čtvrtý ze tří králů ...
(číst dále)

Gastro Magazín

Rezervace

Náš hotel je určen pro ty z Vás, kteří ocení vysokou profesionalitu poskytovaných služeb v kombinaci s krásnou krajinou Českomoravské Vysočiny.

Více informací

Restaurace

Objevujte u nás nevšední kulinářské zážitky. Každý den pro Vás připravujeme výtečné pokrmy české kuchyně doplněné vybranými zahraničními specialitami.

Více informací

Firemní akce

Chcete pracovat a zároveň relaxovat v krásném prostředí Vysočiny? Právě pro Vás je hotel Artaban ideálním řešením, které Vám poskytne skvělé zázemí pro pořádání firemních akcí.

Více informací

Vinný sklípek

Hledáte profesionální přístup a kompletní nabídku služeb na jednom místě? Na tuto otázku a mnoho dalších pro Vás máme kladnou odpověď.

Více informací

Wellness

Dopřejte svému tělu a mysli relaxaci, odpočinek a uvolnění. Již od pradávna lidé hledají místo, které přivede jejich tělo i mysl do rovnováhy a zbaví je všech nastřádaných starostí.

Více informací

Bowling

Zahrajte si u nás bowling v hotelovém bowling baru. Celý prostor je stylizovaný jako pirátská loď. Nabízíme speciální bowlingové menu doplněné širokou nabídkou nápojů.

Více informací

Pobytové balíčky

Relaxační pobytový balíček 

Sportovně relaxační balíček s polopenzí

Křížem krážem nejen po Vysočině s polopenzí

Více informací

Nabídka
Rezervujte u nás a ušetřete s promo kódem "WELCOME"

Získejte nejlepší cenu našeho hotelu přímou rezervací a čerpejte tak výhody, které jinde nenajdete.