Vítejte na našich nových webových stránkách!! Věříme, že zde každý najde to své, co ho zajímá :-)

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

....

POLEDNÍ MENU -> ZDE <-

....

VÍKENDOVÁ NABÍDKA -> ZDE <-

Vystoupení písničkáře Pavla Dobeše a Tomáše Kotrby - ZRUŠENO!!

!!!

Z důvodu mimořádných opatřeních vyhlášených v souvislosti s epidemií koronaviru, která omezují hromadné akce ve vnitřních prostorech, jsme nuceni zrušit vystoupení písničkáře Pavla Dobeše a Tomáše Kotrby, které se mělo konat v pátek 9.10.2020 v našem hotelu. Děkujeme za pochopení.


Přejeme pevné zdraví.

!!!

.........

Termín: 9.10.2020 v 19.00 hodin

Kde: Hotel Artaban v Žirovnici, Havlíčkovo náměstí 740, 394 68 Žirovnice -> sál hotelu Artaban

Vstupné: 290,-Kč na místě/ 260,-Kč v předprodeji

  • Předprodej na recepci v hotelu Artaban
  • Vstupenky nejsou místenkové!
  • Sál otevřen od 16.00 hodin
  • Po koncertě možnost posezení
  • Parkování před hotelem a na velkém parkovišti 200 m od hotelu
  • Vstup hlavním vchodem hotelu přes recepci

Pavel Dobeš - začátky Dobešova působení jsou spojeny s ostravskými bigbeatovými kapelami, s nimiž hrál v 60. letech. Postupně se jeho zájem soustředil na country a folkovou hudbu (B-komplex, později Minimum), přechod k folku je spojen s prvním vystoupením na festivalu Folkový kolotoč v roce 1983, kde se představil písněmi Jarmila, Blažek, Hrušky, Krtci.

Od poloviny 80. let vyvíjí intenzívní koncertní činnost, s Martinem Kratochvílem nahrávají Skupinové foto, opakovaně přijímá pozvání Miloslava Šimka do divadla Semafor, vystupuje v rozhlase a televizi.

V repertoáru prošel Dobeš "ostravským obdobím", jeho písně se tematicky neomezují, způsob podání běžných námětů ze života se pohybuje od střízlivého konstatování až po hlouběji pojaté úvahy. Je autorem stovky písní, vydal 12 alb v osmdesátých letech vyzvedl vysmívanou ostravštinu a vytvořil z ní módní vlnu, na kterou ještě po pětadvaceti letech stačí naskočit a vézt se, je jedním z mála folkových zpěváků, jehož písničky z předrevolučních let si ponechaly svou platnost do dnešních dnů. Dominuje vlastní tvorba interpretovaná za doprovodu akustické kytary. V současné době je jeho hudebním partnerem Tomáš Kotrba.

www.paveldobes.cz

Hotel Artaban
9.4/10