Rodinný balíček

Držitel ocenění „CZECH HOTEL AWARDS – Hotel roku 2017" a partner projektu BABY FRIENDLY Vám nabízí možnost objevit krásy Českomoravské Vysočiny a dopřát si nadstandardně prožitý prodloužený víkend. Vaše děti jistě ocení návštěvu některé z přilehlých atraktivit jako je Pelhřimov, město rekordů a kuriozit nebo ZOO v Jihlavě.

DETAIL

Pobytový balíček se cvičením


Balíček obsahuje:

  • 1 x ubytování na 3 dny s polopenzí
  • 2x60 min. cvičení (kruhový trénink, DrumFit)
  • 1x30 min. relaxační masáž
  • 1x60 min. anticelulitidní zábal
  • 1xmaska a saunová procedura

Balíček je určen minimálně pro 4 osoby

Cena: 2 599,- Kč/1 osoba

Relaxační pobytový balíček „nejen“ pro seniory

Není právě takovýto relaxační pobyt to, co potřebujete? Relaxační pobyt je speciálně sestavený na boj s neduhy ve zralém věku. Speciálně připravená nabídka uleví Vašemu tělu od napětí a nabídne kvalitní fyzický i mentální odpočinek. Základ nabídky představují ubytovací a stravovací služby, doplněné službami pro sportovní vyžití.

DETAIL

Křížem krážem nejen po Vysočině

... aneb výlety nejen pro turisty a milovníky historie. Využijte náš hotel jako ideální výchozí bod pro poznávání skvostů Českomoravské vrchoviny jakými jsou památky UNESCO. Stejně tak je hotel vhodným výchozím bodem pro návštěvu jihočeských perel jako je zámek Červená Lhota nebo zámek v Jindřichově Hradci. Připravili jsme pro Vás tipy na výlety, na které Vás můžeme zavést hotelovým minibusem či pro Vás zajistit průvodce.

DETAIL

Poradíme vám kam na výlet

  • Ke všem balíčkům z naší stále nabídky si můžete vybrat jakýkoli, námi doporučený výlet, na který Vás můžeme odvést hotelovým vozidlem či Vám zajistit průvodce*.
  • Pro všechny doporučené výlety máme k dispozici kompletně zpracovaný itinerář včetně map.
*) Sazba za 1km a hodinová sazba za průvodce jsou k dispozici na recepci