Chcete okusit komfort za přijatelnou cenu?

Hotel Artaban**** je určen právě pro ty z Vás, kteří ocení vysokou profesionalitu poskytovaných služeb v kombinaci s krásnou krajinou Českomoravské Vysočiny. Hotel disponuje 30 moderně vybavenými pokoji o celkové kapacitě 76 lůžek.

Pokoje se sprchou či vanou splňují veškeré požadavky na nejvyšší komfort. Každý z pokojů je vybaven LCD televizorem se satelitním přijímačem, DVD, trezorem, nábytkem vybaveným na míru a připojením k internetu. Komfort pokojů podtrhují speciální zdravotní matrace, které jsou současné každého pokoje Samozřejmostí je bezbariérový přístup do všech částí hotelového objektu.

Jsme certifikovaným a oceněným hotelem

Certifikovaný čtyřhvězdičkový hotelHotel roku 2014 v kategorii čtyř hvězd v regionu VysočinaHotel roku 2013 v kategorii čtyř hvězd v regionu VysočinaHotel roku 2012 v kategorii čtyř hvězd v regionu Vysočina

V našem hotelu Vám nabídneme nejen komfortní ubytovaní, ale i širokou nabídku volnočasových aktivit, vhodných například pro vaše firemní akce!

Zařízení pokojů

  • SAT/ LCD televize
  • Minibar (není součástí ceny za ubytování)
  • Trezor
  • Wi-Fi
dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky a jedinečným výhledem na okolní krajinu. Pokoj je vybaven prostornou sprchou nebo vanou.

Novomanželský pokoj

Nejkomfortnější a největší z našich pokojů vybavený vlastní vířivkou. Příjemné ticho pokoje poskytuje jeho umístění v nejklidnější části hotelu s výhledem na přilehlý zámek. Příjemnou atmosféru doplňuje velká manželská postel a vlastní vířivka.

Bezbariérový pokoj

Dvoulůžkový pokoj s krásným výhledem do okolí a možností přistýlky. Pokoj je speciálně upravený pro potřeby vozíčkářů a zdravotně handicapovaných. Nabízí speciálně upravenou sprchu a postel se zdravotní matrací.

Rodinný pokoj

Pokoj nabízející jedinečné propojení 2 dvoulůžkových pokojů. Tento typ ubytování je určen například rodinám s dospívajícími dětmi. Oba propojené pokoje disponují možností přistýlky a krásným výhledem do okolí hotelu.

Ubytování již od
595 Kč / noc

Využijte slev, které nabízíme pro několikadenní pobyty.

Rezervace
561 030 100
 

Zpestřete si pobyt nevšedními zážitky a nechte se zlákat jedním z našich pobytových balíčků

Prohlédněte si naše pokoje

Speciální nabídky

Polední menu 25.5.2020

V pondělí 25.5.2020 máme pro Vás připravené polední menu:0,25 l Rajská polévka s...

25.5.2020 otevíráme vnitřní prostory hotelu

V pondělí 25.5.2020  pro Vás opět otevíráme vnitřní prostory...

Zpříjemněte si svůj pobyt

relaxace

Načerpejte novou energii a nechte se zlákat širokou nabídkou wellness a dalších aktivit, které hotel nabízí. Zasportujte si v naší tělocvičně nebo rozmetejte pár kuželek v hotelovém bowling baru.

Nabídka volnočasových aktivit

Kam vyrazit na výlet