Firemní akce u nás

Firemní akce v Hotelu Artaban

Držitel ocenění CZECH CZECH HOTEL AWARDS – hotel roku 2014!

Nechte se ubytovat v kouzelném prostředí Českomoravské vrchoviny! Hotel Artaban leží v malebném městečku Žirovnici na hranici mezi Jihočeským krajem a Vysočinou. Pyšní se naprosto zaslouženými čtyřmi hvězdičkami - komfortní ubytování nejvyšší možné čistoty i luxusu, přátelský personál, co vám splní, cokoliv vám na očích vidí, lahodné pokrmy připravované s láskou a možnost pořádného relaxu v našem skromném welness či nezapomenutelného dobrodružství v úchvatné lokalitě našeho hotelu.

Hotel Artaban je perfektním místem pro firemní školení. Kromě prestižního ubytování, sálu s kapacitou 120 míst, teambuildingových činností nabízíme jedinečný doprovodný program v podobě ukázky práce uměleckého kováře Josefa Habermanna a jeho učně, jako metaforu pro důležitost důvěře při obchodu. Budou skvělou inspirací pro vás i vaše zaměstnance!

Ani technické vybavení neschází - připojení HDMI, VGA, ozvučení celého školicího sálu, bohatá rautová nabídka..myslíme na všechno!

Náš hotel skýtá širokou škálu možností. Ubytujte se v dvoulůžkových pokojících, rodinných apartmánech či si zde vyhlédněte perfektní novomanželskou lóži. Budeme vaším domovem při cestování, pomůžeme vám ukonejšit všechny účastníky firemního školení nebo vás vyčerpáme u bowlingu, v posilovně a následně zajistíme naprosté uvolnění pomocí našich wellness programů. Díky maximálnímu komfortu se vám nebude chtít odejít.

Zažijte s námi svatbu jako z pohádky. Naši hosté jsou okouzleni individuálním přístupem a osvěžujícím úsměvem našich zaměstnanců. Rádi váš neobyčejný den splníme do posledního detailu. Jsme skvělým útočištěm pro rodiny s dětmi, vášnivé cestovatele, zamilované páry i pro stmelující firemní akce. V blízkém okolí se nachází místní zámek Žirovnice s impozantní a zároveň freskovou výzdobou z dob gotiky v Čechách. Pro fanoušky umění jsou zde otevřeny taktéž galerie Jana Havlíka spolu s E Galerií. Zapálení pivaři si taktéž přijdou na své - to konkrétně v nově zrekonstruovaném pivovaru, kam mohou vzít své milé protějšky na neobyčejnou expozici historických šicích strojů a perleťářství.

Neposkytujeme naše služby pouze pro zisk, svoji práci milujeme a těšíme se na vaši návštěvu! Nejen firemní akce v našem hotelu jsou tou nejlepší volbou.