Firemní akce

Firemní akce v hotelu Artaban

Hotel Artaban Vám nabízí veškerý (komfort, servis, zázemí, ideální podmínky) pro Vaše firemní akce. Náš profesionální team má zkušenosti s pořádáním a organizací akcí od malých až po ty velké pro 120 osob. Dle velikosti a typu akcí Vám nabízíme čtyři typy konferenčních prostor, které budou optimálním řešením pro firemní akce, jelikož tyto prostory jsou vybaveny moderním vybavením (flipchart, projektor, plátno, ozvučení, mikrofony, internet, možnost uspořádání telekonferencí apod.), které Vám následně uzpůsobíme dle Vašich potřeb.

Firemní akce a naše zkušenosti

Máme zkušenosti i s organizací „na klíč", kdy Vám můžeme poradit či úplně sestavit celé firemní akce dle Vašich požadavků a přání. Můžeme Vám nabídnout široké spektrum konferenčního stravování - coffeebreaky, rauty, bankety aj. Specializujeme se na klasickou českou kuchyni a využíváme převážně regionální a sezónní potraviny.

Relaxace na Vašich firemních akcích

Po náročném školení můžete pro relaxaci využít i náš wellness (masáže – mezi netradiční masáže patří např. masáž horkými mušlemi, Whirlpool až pro 5 osob, saunu, infrasaunu). Více v sekci relaxace. Rádi Vám zařídíme i doplňkový program, např. bowling, prohlídku zámku, pivovaru, ukázka a možnost vyzkoušení si kovářského řemesla přímo u kováře aj.

Hotel Artaban**** je ta správná volba pro Vaše firemní akce!Proč si uspořádat firemní akce právě v našem hotelu?

Profesionální přístup našeho kolektivu, který Vám vyjde vstříc takřka ve všech Vašich požadavcích a přáních. Náš personál zajistí perfektní podmínky pro Vaše firemní akce!

·         Ubytovací kapacita až 59 míst

·         Sál s kapacitou až 120 míst

·         Moderní a kvalitní zvuková i promítací technika, včetně mikrofonů

·         Konferenční gastronomie

·         Kvalitní kuchyně a nekuřácká restaurace

·         Teambuildingové aktivity

·         Komplexní zpracování Vašeho požadavku (kalkulace, program, časový harmonogram atd.)

Sál pro firemní akce

Variabilita sálu pro firemní akce je dostačující. Pokud budete pořádat větší akci, tak je Vám k dispozici velký sál pro 120 osob, pro potřebu menších prostor se snadno veliký sál rozdělí na sál pro 60 osob, druhý sál pro 40 osob a salónek s celkovou kapacitou 20 osob.

Firemní akce není jen práce!

Co vše se v našem hotelu dá zajistit:

Půjčujeme kola – v okolí města Žirovnice je mnoho krásných cyklostezek
Půjčujeme hole pro nordic walking – procházky po okolí v prostředí krásné a nedotčené přírody vysočiny
V zimě půjčujeme běžky
Zajišťujeme a podporujeme sportovní akce

Jako netradiční outdoorovou a teambuildingovou činnost při Vaší firemní akci nabízíme návštěvu přímo v kovárně u uměleckého kováře, kde je možné zhlédnout teamovou spolupráci kováře a jeho pomocníka. Jedná se o ojedinělou akci na vysočině spojenou se zážitkem, jelikož si přítomní mohou toto řemeslo i vyzkoušet. Návštěva kovárny je spojená i s bohatým rautem včetně zajištění nápojů.

Hotelový bowling ve stylu lodní paluby je využíván i na mimořádné a firemní akce. Každoročně se zde koná bowlingový turnaj, firmy i soukromé osoby zde pořádají večírky s hrou bowlingu, fotbálku, rauty, reprodukovanou i živou hudbou.

Hotel Artaban je hotel rodinného typu a tudíž zde klademe veliký důraz na kvalitu a příjemnou atmosféru, kterou pocítíte, pokud si u nás uspořádáte firemní akci. Pro vinaře je velice dobrá zpráva, že vlastníme vinný sklípek a v nabídce nechybí ani řízená degustace naším sommeliérem!

Virtuální prohlídku našich prostor určených na firemní akce naleznete ZDE.

 Hotel Artaban je to nejlepší místo pro Vaše firemní akce!