Časté dotazy - firemní akce

Nejčastěji kladené otázky na firemní akce, školení a ubytování v našem hotelu.

Jsou v ceně ubytování již zahrnuty všechny poplatky a DPH?
Ano, v ceně našeho ubytování jsou zahrnuty veškeré poplatky i DPH.

Je pro firemní akce snídaně v ceně ubytování?
Snídaně je již v ceně ubytování a jsou většinou servírované formou rautu.

Poskytuje Váš hotel slevu pro větší skupiny na ubytování u firemních akcí?
Slevy poskytujeme v závislosti na velikosti skupiny firemní akce, počtu nocí a celkového využití našich služeb.

Jak velkou ubytovací kapacitu pro firemní akce má Váš hotel?
Náš hotel má kapacitu až 59 lůžek včetně přistýlek. V případě potřeby ubytování většího počtu klientů můžeme zajistit rozšířené ubytování. Můžete si tak u nás organizovat firemní akce i pro větší počet lidí!

Jaké jsou konferenční a školící kapacity hotelu využívané pro firemní akce?
V nabídce máme salónek pro 25 osob a sál s kapacitou až 120 osob. V případě potřeby je možné velký sál rozdělit protihlukovou stěnou na dva menší sály každý s kapacitou až 50 osob.

Lze si vybrat uspořádání sálu?
Ano, nabízíme uspořádání stolů do tvaru písmene E, I, T nebo U, uspořádání školní, divadelní nebo typu ,,Ženeva". Školící prostory lze uspořádat dle přání klienta i jinak a to pro konkrétní potřeby vaší firemní akce.

Jakým technickým vybavením školicí prostory disponují?
Školicí prostory, které jsou využívány pro firemní akce disponují projektorem, promítacím plátnem, flip chartem, mikrofonem, ozvučením, připojením k internetu a technikou i pro videokonference.

Jaké jsou možnosti stravování pro naši firemní akci?
Lze si vybrat z více variant. Záleží na typu a velikosti akce. Nabízíme výběr přímo z aktuálního jídelního lístku nebo výběr ze zúženého menu. U větších skupin si klienti většinou volí jednotný pokrm nebo raut. Stravovat se lze přímo v sále nebo v naší hotelové restauraci, salónku či v prostorách bowlingu.

Občerstvení zajišťujeme i během školení (firemní akce). Nabízíme různé coffeebreaky od standardních až po rozšířené.

Co obsahuje standardní a co rozšířený coffeebreak?
Základní nabídka spočívá v kávě, čaji, vodě, chlebíčku, sladkém pečivu či ovoci. A coffeebreak lze rozšířit o různé džusy a jiné nealkoholické i alkoholické nápoje, stejně tak jako o širokou nabídku občerstvení.

Je možné parkovat přímo před hotelem?
Ano, lze parkovat přímo před hotelem nebo na velkém parkovišti vzdáleném cca 300 m od hotelu, kde mohou parkovat i autobusy. Za příplatek je možno využít garážové stání.

Jaké ve vašem hotelu nabízíte teambuildingové aktivity?
Nabízíme pronájem wellness s možností využití whirlpoolu, sauny, infrasauny , solária, masáží nebo zábalů. Dále si u nás můžete zahrát bowling či stolní fotbálek. V hotelové vinotéce pořádáme řízené degustace naším sommeliérem. Na přání vám uspořádáme různé tematické večery, vystoupení umělců, ohnivou show či ohňostroj apod. Všechny tyto možnosti budou zajisté příjemným zpestřením vaší firemní akce.

Jak můžeme využít volný čas po školení i mimo budovu hotelu?
Zprostředkováváme i návštěvu uměleckého kováře, kde klienti vidí práci kováře a mohou si tuto práci i v týmu vyzkoušet.
V blízkosti hotelu je Žirovnický zámek s gotickými freskami z 15. století, muzeum venkovských tradic a řemesla, muzeum knoflíkářství a perleti a muzeum historických šicích strojů.
Jelikož se hotel nachází blízko lesů, rybníků, kde je plno cyklistických stezek, lze využít hotelovou půjčovnu kol a vyrazit na vyjížďku po okolí. Nebo si v hotelu můžete zapůjčit walkingové hole a vydat se do přírody na procházku. V zimě si lze zapůjčit běžky včetně bot a holí.
V Žirovnici je možnost zahrát si tenis, fotbal, volejbal či jinou kolektivní hru, projet se na in line bruslích, na koních apod.
V bližším okolí se pak nachází zámek v Kamenici nad Lipou, v Jindřichově Hradci, známý zámek Červená Lhota, muzeum rekordů v Pelhřimově apod.

Neváhejte a rozhodně si své firemní akce zamluvte v hotelu Artaban.